Páté přání z 25 splněno!

20.11.2018

lenka

Pátým přáním byl tanec. Tanec jako forma komunikace. Úkolem tanečníka je vést, úkolem tanečnice je naslouchat partnerovým krokům a tanec si užít. Lenka si přála naučit se tango. Se splněním přání jí pomohl trenér a choreograf Martin Kopecký ze studia Tanec pro lidi. Celému tréninku nevěřícně přihlížela i Lenčina vodící fenka Esinka, která paničku nespustila z očí… Společnost Grayling Czech Republic slaví 25 let na trhu a plní přání našim hluchoslepým klientům. Jak porběhlo plnění pátéh přání?

Páté přání jsme plnili v Praze. Přáním Lenky Křepinské, která trpí praktickou slepotou a těžkou nedoslýchavostí, bylo zatančit si tango s profesionálem, a s tím nám pomohl tanečník, choreograf a trenér Martin Kopecký. Ve svém studiu Tanec pro lidi nejdříve Lence řekl něco o filozofii tanga, v němž hraje komunikace zásadní roli, protože základem tohoto tance je komunikace mezi partnery – úkolem tanečníka je vést, úkolem tanečnice je naslouchat partnerovým krokům a tanec si užít. Věříme, že energická a usměvavá Lenka si lekci tanga opravdu užila. Za pravdu by nám jistě dal i její vodicí pes, fenka Esinka, která chvílemi nevěřícně zírala, jak se panička točí podle argentinských rytmů (ano i na otočky totiž došlo).

Rádi bychom poděkovali Lence i Martinovi za pořádnou nálož pozitivní energie a Lence držíme palce, aby pro tanec získala i svého manžela, který dosud vstoupit na taneční parket odmítal. Po ukázce vášnivého tanga však už nebudu určitě odolávat dlouho.

Více o aktivitě 25 splněných přání si můžete přečíst zde https://www.grayling.com/cz/cs/news/grayling_slavi_25_let_na_ceskem_trhu

Zdroj: https://www.grayling.com/cz/cs/news/splnili_jsme_pate_z_25_prani