Poběžte s námi opět pro hluchoslepé!

14. 2. 2022

Termíny běžeckých závodů v roce 2022

Vážení a milí vytrvalci,

máme pro vás novinky ohledně připravovaných vytrvalostních běhů v roce 2022, které kompletně zajišťuje společnost Prague International Marathon, spol. s r.o. Po 2 letech si můžete opět zaběhnout například pražský maraton nebo některý z půlmaratonů pořádaných po celé republice  a svým během podpořit sociální služby pro hluchoslepé!

Všechny registrace na závody, původně zakoupené na rok 2020, jste si mohli převést do roku 2021 a 2022. Další informace najdete na webových stránkách RunCzech.

Na letošní běžeckou sezónu si přes naši neziskovku můžete opět zakoupit nová startovní čísla, přehled s termíny a ceníkem na běžeckou sezónu 2022 najdete zde.

Ceny se týkají výhradně nových registrací, pokud byste měli zájem si přes naši neziskovku nakoupit nová startovní čísla. Všechny ceny, uvedené v přehledu, jsou ceny, za které pro vás startovní čísla u PIMu/RunCzechu nakoupíme, jedná se tedy o režijní ceny. Jak je to s darem?Za tyto ceny si můžete startovní čísla u nás nakoupit, ale současně můžete cenu navýšit o dar dle vašich možností a uvážení. Teprve rozdíl mezi režijní a navýšenou cenou tvoří dar na sociální služby pro naše hluchoslepé klienty. Výši daru necháváme čistě na vás!

Formulář pro online přihlášení

Potřebujete poradit?
S čímkoliv kolem běhů pro hluchoslepé vám rádi poradíme!

Kontaktní osoba
Lenka Sellnerová
mob.: + 420 777 764 194
tel.: + 420 257 314 012
e-mail: kancelar@lorm.cz
https://www.lorm.cz/pro-verejnost/jak-muzete-pomoci/beh-pro-hluchoslepe/

Ihned po zakoupení a obdržení startovních čísel vás budeme informovat ohledně dalšího postupu ve věci platby a registrace.

Kdo je pořadatelem závodů?

Prague International Marathon, spol.s.r.o.
Frangtiška Křížka 11, 170 00 Praha 7   
https://www.runczech.com/

Děkujeme vám za vaši přízeň, vytrvalost a podporu!

Petra Zimermanová
ředitelka LORM z.s.