Poděkování za štědrou podporu na jubilejním 10. ročníku Ducha Vánoc!

12. 12. 2021

Milí poutníci,

účastníci jubilejního 10. ročníku PUTOVÁNÍ PRAHOU ZA DUCHEM VÁNOC, děkuji vám, že jste se včera vydali společně s námi na Staré Město na vzpomínkovou procházku po nejoblíbenějších stanovištích z předchozích 9 ročníků charitativní hry. Současně jste při tom podpořili naši organizaci LORM a sociální služby pro hluchoslepé klienty štědrou částkou! Výtěžek zveřejněný během zpívání koled v kostele Nejsvětějšího Salvátora ve výši 34 567 Kč jste navýšili o dar 700 Kč a také o částku 1 271 Kč z prodeje magnetek. Celkový výtěžek se vyšplhal na rekordních 36 538 Kč!

Děkuji za nás za všechny všem úžasným pomocníkům Ducha, kteří pro vás venku v zimě přes 3 hodiny zajišťovali jednotlivá zastavení na vaší vánoční pouti vedoucí z Mariánského náměstí po proudu Vltavy a podél nábřeží na Františkov až k Haštalskému náměstí a uličkami Starého Města přes Ungelt zpět ke Staroměstskému náměstí. Konkrétně to byli dobrovolníci:

Eva Bobovičová, Lucie Diblíková, Hedvika Görglová, Naťa Lešková, Andrea Naštická, Petra Sejpalová, Silvana Wasitová, Matteo Caggio, Mirek Halama, Dušan Janovský, Jakub Jirout, Honza Kohlíček, Jakub Kopča, Luboš Luňák, Honza Purkrábek, Jaroslav Vlk, Noah Žyla

Velké poděkování za vstřícnost a milou spolupráci si zaslouží i partneři 10. ročníku akce:

  • Skautský institut za poskytnutí zázemí pro přípravu akce i za zajištění svařákového stanoviště u Stromu přání na dvorku pod pavlačí!
  • Národní knihovna ČR za spolupráci při přípravě stanoviště Poklad v areálu Klementina
  • Jitka Vallová za zajištění sladkostí do pokladu
  • Římskokatolická akademická farnost Praha za možnost pořádat závěr akce v kostele v kostele Nejsvětějšího Salvátora
  • Eva Trundová (zpěv), Anna Veverková a Blanka Karnetová (housle) za krásný hudební závěr v kostele se společným zpěvem koled
  • Restauraci Kozlovna Apropos za afteparty po akci

Více jak dva měsíce pro vás Ducha Vánoc ve svém volném čase připravovali Oldřiška Kábrtová, Pavla Kluzáková, Míša Kudová, Lucka Zdráhalová, Petra Zimermanová a Filip Kábrt.

Na co se ještě můžete od nás těšit? Časem zkompletujeme a dodáme fotky i krátká videa z vybraných stanovišť. A budeme samozřejmě moc rádi za všechny vaše fotky, videa i ohlasy! To vše nám můžete sdílet na facebookové Události Duch Vánoc 10.

Přeji vám všem krásnou a pokojnou třetí adventní neděli!

Petra Zimermanová, ředitelka LORM z.s.

www.duchvanoc.cz