Prodejní výstava fotek TWINS pomohla hluchoslepým částkou 49 800 korun!

21. 12. 2017

Banner_FB_malýVýtěžek z předvánoční charitativní výstavy TWINS potěšil jak hluchoslepé z organizace LORM z.s., tak obě autorky fotografií, dvojčata Petru Zimermanovou a Markétou Bøyesen. Celková částka z prodeje fotek dosáhla 49 800 korun.

„Máme se sestrou velikou radost, že si všech 24 fotografií našlo své nadšené zájemce a že výstava opět byla smysluplná a přispěla na sociální služby pro naše hluchoslepé klienty. Děkuji všem, kteří výstavu podpořili, ať už při samotné přípravě a realizaci výstavy anebo právě zakoupením fotek,“ shrnuje úspěch akce P. Zimermanová, ředitelka zmíněného spolku LORM z.s.

Ovíněná kompozice miniProdejní výstava proběhla v rámci sbírky pro hluchoslepé Červenobílé dny, pro příspěvky od dárců a příznivců je průběžně otevřené sbírkové konto 43-8709380297/0100. Pro velký zájem o reprinty se autorky rozhodly nabízet fotografie k charitativnímu prodeji dál. Od ledna 2018 bude možnost si kdykoliv v průběhu roku objednat kteroukoliv z fotografií prostřednictvím online galerie na webu https://www.lorm.cz/gallery/charitativni-vystava-twins/