Šesté přání z 25 splněno!

27.11.2018

FotoStarDance

Paní Daně Ťukalové je padesát devět let, má ráda tanec a Marka Ebena, a proto si přála zúčastnit se natáčení televizní soutěže StarDance. Dana trpí těžkou slabozrakostí a je nedoslýchavá. StarDance si ale i přesto náramně užila. Kromě samotného natáčení pro ni bylo zážitkem i osobní setkání s její oblíbenou porotkyní Tatianou Drexler. O svém zážitku z přímého přenosu taneční soutěže nám Dana sama napsala:

„Zúčastnit se jako divák přímého přenosu televizního pořadu StarDance, cítit pod nohama přes podlahu burácení hudby a klapot tančících nohou, to bylo mé velké přání. Díky společnosti Grayling mi bylo splněno! Velké, velké poděkování vám všem! Proč jsem tak toužila být na StarDance? V mládí jsem moc ráda tančila, do tanečních jsem chodila dokonce 3 x 4 měsíce, milovala jsem tento krásný pohyb. Nohy toužily po tanci, ovšem bylo to pro mě dost náročné, už tenkrát jsem byla těžce nedoslýchavá, sluchadla tehdy byla tabu. Když mi před 20 lety lékaři diagnostikovali Usherův syndrom, nevzdala jsem život, který miluji, a dokonce ani tanec – to už jsem i dost špatně viděla, přesto jsem se v 55 letech přihlásila s kamarádem na taneční kurzy. Bylo to báječné, dodnes rádi vzpomínáme. V současné době se můj zdravotní stav zhoršuje, ale díky péči neurologů a dalších odborníků se ještě jakž tak na nohou držím, i když na tančení už to není. A tak jsem si přála u příležitosti mých kulatých narozenin být aspoň tanci co nejblíž, což se mi díky bezvadným lidem z Graylingu a naší organizaci LORM – Společnosti pro hluchoslepé opravdu poštěstilo. Navíc, místo, které pro mě zajistili, bylo skvělé a můj lormácký doprovod v podobě naší paní ředitelky Petry rovněž tak. Děkuji za tento nádherný, jedinečný zážitek, který mě bude provázet až do konce života!“

Děkujeme produkci České televize, která umožnila toto přání splnit.

Společnost Grayling Czech Republic slaví 25 let na trhu a plní přání našim hluchoslepým klientům. Více o aktivitě 25 splněných přání si můžete přečíst zde https://www.grayling.com/cz/cs/news/grayling_slavi_25_let_na_ceskem_trhu.

Zdroj: https://www.grayling.com/cz/cs/news/splnili_jsme_seste_z_25_prani